Flat Coated Retriever
http://www.brianta.cz/fcrfor/

Blue-Blooded Captain Basteta x O´Flanagan Casablanca Twist
http://www.brianta.cz/fcrfor/viewtopic.php?f=10&t=2699
Stránka 1 z 1

Autor:  EvaK [ 20 úno 2017, 22:43 ]
Předmět příspěvku:  Blue-Blooded Captain Basteta x O´Flanagan Casablanca Twist

po dlouhých 6 letech plánuji malé barakudy v CHS Magic of Czech.

Pro vrh B bylo podstatným kritériem výběru krycího psa zdraví, nepříbuzný rodokmen a výsledky na poli pracovním. Jako bonus měly být výsledky výstav, což se po dlouhém hledání a několika změnách preferencí promítlo do konečného rozhodnutí.

Otcem vrhu je pes žijící v Estonsku, importovaný z Litvy - Blue Blooded Captain Basteta "Neo". Neovou předností je jedinečný rodokmen, který kromě mnoha šampionů nese krev vítěze prestižní Cruft´s výstavy v roce 2011 Jeta (Vbos The Kentuckian). Neo má také výborné pracovní nasazení, které zúročil na zkouškách. Má nádhernou hlavu, správnou výšku, kvalitní a bohatou srst, kompletní nůžkový skus. Neo má na svém kontě tituly C.I.E., C.I.B, je juniorský šampion několika zemí, šampion několika zemí, umístil se jako druhý na Světové výstavě v Moskvě ve třídě pracovní.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Matkou se stane Iriska, která k nám přicestovala jako pubertální slečna ze Švédska - O´Flanagan Casablanca Twist. Iris se nedávno stala Slovenským šampionem, k tomu je čekatelem šampiona českého a polského. Ale kdo nás zná, ten jistě ví, že pro nás jsou zajímavější pracovní výsledky. V současné době má složeny OVVR v I. ceně, KPZ v II. ceně a připravuje se na záchranářské zkoušky. Také je plnochrupá, s nůžkovým skusem. Iris přináší do ČR "novou" krev ze strany otce - Pyymaen Onni a Beadraggler´s Chocolate Chip - po nich nese hnědý gen, takže očekáváme černá i hnědá štěňátka.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zájemci se více dozví na webu http://magicofczech.webnode.cz nebo mailu magicofczech@gmail.com

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/